Znojemsko zve na druhý ročník překážkového závodu Kaskada Race

ZNOJMO – V sobotu 2. října se uskuteční překážkový závod na Znojemsku, který se bude konat na Vranovské pláži ve Vranově nad Dyjí. Trať o délce 5+ kilometrů doplněna o 20+ překážek nabídne nevšední zážitek pro všechny sportovce, kteří vranovskou přehradu tentokrát okusí trochu jinak. Registrovat se na závod je možné už nyní na www.kaskadarace.cz.

Překážkových závodů je v republice několik, ale Kaskáda Race je unikátní zejména v místě konání. Startovat se bude přímo na Vranovské pláži, trasa povede přes místní lávku, Vranovskou přehradu a ochranným pásmem Národního parku Podyjí. Budou to náročné, ale i krásné kilometry.

Hlavní závod Kaskáda Race bude v sobotu 2. října od 9:00 hodin. Závodníci na trať mohou vyběhnout samostatně nebo nově v týmu. Novinkou pro druhý ročník jsou totiž týmové závody. Každý tým se bude skládat ze 3 až 5 závodníků, přičemž si na trase mohou členové týmu pomáhat.

V rámci závodu budou připraveny také dětské a školní závody, které mají podpořit rozvoj sportu u dětí a mládeže na Znojemsku. Dětské závody budou vyčleněny pro děti od 5 do 14 let s tratí dlouhou 500+ metů a 5+ překážek se startem i cílem přímo na Vranovské pláži. Začátek dětských závodů bude v sobotu 2. října od 13:00 hodin.

O den dříve v pátek 1. října se uskuteční školní závody pro žáky 2. stupně základních škol. Pro žáky bude připravena trať dlouhá 1 kilometr s několika překážkami. Start tohoto závodu bude v 9:30.

Organizátory závodu Kaskáda Race jsou Bakchus aktivity a Rabbits Znojmo. Veškeré informace naleznete na facebookových stránkách Kaskáda Race a na webových stránkách www.kaskadarace.cz. V případě dotazů využijte email info@kaskadarace.cz.

© Televize Spolu, All Rights Reserved