V Brně se bude dražit podepsaný dres Lewandowského

BRNO – Velký klenot mezi fotbalovými dresy se podařilo získat organizátorům páteční akce Futsal za život v Brně. Do oblíbené dražby získali podepsaný dres Roberta Lewandowského z Bayernu Mnichov.

Unikátní kousek získal na podporu Vladimíra Mikuláše bývalý fotbalový brankář Jaroslav Drobný. Ten po angažmá ve Werderu Brémy působil naposledy v Českých Budějovicích. „Z jihu Čech zamířil v průběhu podzimu znovu za hranice. Působí jako trenér brankářů juniorského týmu Bayernu Mnichov a právě díky působení v bavorském klubu má možnost se ke jmenované megahvězdě dostat. Až tedy v pátek začne dražba sportovních artefaktů, budete vědět, díky komu se dres Roberta Lewandowského dostal do Brna!“ stojí na webu futsalzazivot.cz.

Pořadatelé akce také prozradili, které celebrity budou v hale na Vodové hosty autogramiády po utkání Týmu Vládi Mikuláše versus Real Top Praha. Fanouškům se bude podepisovat Vladimír Šmicer, Petr Švancara a Ladislav Hampl. Ve hře je také herec Leoš Noha, známý nejen jako Áda Větvička ze seriálu Okresní přebor.

Páteční program, na nějž koupíte vstupenky zde za pouhou stokorunu, se rozrostl ještě o finále Univerzitní futsalové ligy. Zápas Masarykovy univerzity Brno proti VŠB-TU Ostrava začne v 15:45 hodin.

Celý večer zakončí česká futsalová reprezentace v derby se Slovenskem. Turnaj 4 zemí začal v Pieštanech ve středu a v pátek vyvrcholí právě v Brně. „Na Slováky se těšíme. Bude to velká bitva. Musíme je ale porazit, abychom s nimi pak v klubu vydrželi,“ usmíval se reprezentant Michal Holý, který hraje s „půlkou“ slovenské reprezentace za Interobal Plzeň.

Holý je zároveň pokladníkem české futsalové reprezentace, která pro svého kamaráda Vladimíra Mikuláše vybrala rovných 45.000 Kč. „Symbolicky jsme vybrali tuto sumu, protože pár dní po páteční akci oslaví Vláďa pětačtyřicáté narozeniny. Máme radost, že se to povedlo. Vláďa je pro nás velkým vzorem,“ vzkázal Michal Holý.

PROGRAM AKCE – SH Vodova Brno, 17. prosince 2021
15:45 | Finále UFL: Masarykova univerzita Brno v. VŠB-TU Ostrava
17:30 | Tým Vládi Mikuláše v. Real Top Praha
20:00 | Česká republika v. Slovensko

Vstupenky na Futsal za život v Brně v pátek 17. prosince 2021 koupíte přímo pod tímto odkazem.

Na akci platí aktuální protiepidemická opatření a vstup je jen povolen s tímto potvrzením:
 potvrzení o prodělání nemoci do 180 dní;
 nedokončené očkování + PCR test, který nesmí být starší více než 7 dní;
 potvrzení kontraindikace očkování + PCR test, který nesmí být starší více než 7 dní;
 děti 12-18 let PCR test, který nesmí být starší více jak 7 dní;
 děti do 12 let bez potvrzení.

© Televize Spolu, All Rights Reserved