Ke kalendáři ZZS JMK letos přibude i diář

Také pro rok 2021 chystá Zdravotnická záchranná služba Jihomoravského kraje charitativní kalendář. Letos nebude nástěnný, ale stolní. Zbrusu novou záležitostí pak bude diář, velmi praktický, protože jsme do něj nechali vložit i několik stran textu o první pomoci. A najdete v něm také pasáž věnovanou maskotovi Defíkovi, pejsku záchranáři.

Letošní podzim začal hekticky a všichni si procházíme náročným obdobím… Nebyl prostor pro pořizování nových fotografií, kterými bychom kalendář i diář zaplnili. Proto zástupci ZZS JmK vybrali ty nejzajímavější fotky, které dokumentují jejich činnost za posledních pár let. Zachycují sanitky, dispečink, posádky, cvičení, výuku či osvětové akce pro veřejnost. Nově se vyrobily pouze koláže na úvodní stranu. Záchranáři za ně moc děkují Rastislavu Belanovi, který je pro ně vyfotil a graficky zpracoval bez nároku na odměnu. Velmi děkují také štědrým sponzorům, díky kterým může kalendář i diář vzniknout. Jsou to Hošek Motor, Medsol, Moira a Fosan. Za mimořádnou vstřícnost při grafickém zpracování a tisku patří velký dík BMS creative s.r.o. a Gill, s.r.o.

Celý výtěžek z prodeje diářů a kalendářů bude tentokrát věnovat obecně prospěšné společnosti Velvet Smile, která pomáhá nemocným a zdravotně postiženým dětem. Zaměřuje se například na pacienty s dětskou mozkovou obrnou či s poruchou autistického spektra.

© Televize Spolu, All Rights Reserved