Také v roce 2022 bude Jihlava organizovat virtuální kavárny

JIHLAVA – Město Jihlava chce pokračovat i v roce 2022 s pořádáním pravidelných virtuálních kaváren. První bude o potřebách škol. Hned 10. ledna 2022 dostane prostor téma vzdělávání.

Účastníci virtuální kavárny se mohou zapojit do debaty nad aktuálními potřebami základních škol v Jihlavě, které se chystáme probrat ze všech úhlů pohledu, tedy potřeby žáků, učitelů, rodičů, vedení  škol i dalších zapojených lidí. Představena bude také již schválená Analýza potřeb škol v Jihlavě.

Účast přislíbili radní pro oblast školství Daniel Škarka, vedoucí odboru školství, kultury a tělovýchovy Tomáš Koukal a autoři analýzy. Veřejné projednání spadá do projektu Podpůrné sítě inkluzivního vzdělávání, který je podpořen z Operačního programu výzkum, vývoj, vzdělávání.

Zájemci o toto téma se mohou do debaty přihlásit 10. ledna od 17:00 vzdáleným přístupem na odkazu https://jitsi.jihlava-city.cz/kavarna.

Pro vážené zájemce zejména z řad pracovníků ve školách a školních poradenských zařízeních potom v rámci zmíněného projektu nabídneme ve stejném týdnu odborný seminář věnovaný porozumění a podpoře žákům s problémovým chováním. Lektory pro seminář dodá Česká odborná společnost pro inkluzivní vzdělávání ČOSIV. Přednášky s besedou na dané téma se uskuteční online ve čtvrtek 13. ledna 2021 od 14 do 19 hodin. Účast na semináři je zdarma, pro přihlášení a odkaz pište na mail: Ivana.wiesnerova@jihlava-city.cz.

ZDROJ: jihlava.cz

© Televize Spolu, All Rights Reserved