Charitativní kalendář ZZS JMK už je v prodeji

Spatřily světlo světa a jihomoravští záchranáři se s vámi o tuto radostnou novinku chtějí podělit. Letos nebyl prostor pro pořizování nových fotografií, kterými by kalendář a diář zaplnili. Proto vybrali ty nejzajímavější fotky, které dokumentují jejich činnost za posledních pár let. Zachycují sanitky, dispečink, posádky, cvičení, výuku či osvětové akce pro veřejnost. Do praktického diáře nechali vložit i několik stran textu o poskytování první pomoci. Rodiče menších dětí by mohlo potěšit, že v něm najdou také pohádku o pejsku záchranáři Defíkovi či omalovánky, kterými zabaví svoje potomky. Nově se vyrobily pouze koláže na úvodní stranu. Záchranáři za ně děkují Rastislavu Belanovi, který je vyfotil a graficky zpracoval. Zástupci ZZS JMK děkují za podporu firmám Hošek Motor, Medsol, Moira a Fosan. Za mimořádnou vstřícnost při grafickém zpracování a tisku patří velký dík společnostem BMS creative s.r.o. a Gill, s.r.o. S výsledkem jsou zástupci jihomoravské záchranky moc spokojení a doufáme, že budete i vy.

Celý výtěžek z prodeje diářů a kalendářů budou tentokrát záchranáři věnovat obecně prospěšné společnosti Velvet Smile, která pomáhá nemocným a zdravotně postiženým dětem. Zaměřuje se například na pacienty s dětskou mozkovou obrnou či s poruchou autistického spektra.

Chcete-li si kalendář nebo diář (nebo obojí) zakoupit, zastavte se do budovy ZZS JmK na ulici Kamenice 798/1d v brněnských Bohunicích každý všední den od 8 do 15 hodin. Jeden kousek stojí 200 Kč. Osobní odběr záchranáři upřednostňují. Pokud pro vás však skutečně není možné zastavit se osobně, napište prosím na adresu: info@zzsjmk.cz Ve spolupráci se zástupci ZZS JMK určitě vymyslíte způsob, jak vám kalendář doručit.

Děkujeme předem za pomoc pro nemocné děti heart

© Televize Spolu, All Rights Reserved